Är du en Cult-fanatiker?

Maria ställde en fråga, med glimten i ögat:
-Är du en Cult-fanatiker? Man kan tro det =)
Jag får nog svara ja på den frågan... Jag gillar så gott som alla Cult Designs prylar! och köper dem gärna som presenter: Ture Tupp, Linné med mera. (och även till mig själv förstås.)
MrsMalinski skriver ett roligt inlägg om Cult Design, hon har drabbat av Cult-febern hon med! :-)
Mmm, det finns väldigt mycket fina Cult-prylar :)*gillar*!
Jag tror alla som följde husmusen har blivit mer eller mindre cult-tokiga =) Men de har otrligt vackra produkter, det måste medges =) Dessa i spets som du har på bild är verkligen bedårande! Vill också ha!
Vad fina spetskrukorna var, vill ha:)
Du kanske har fått cult-feber...? *ler* Det är inte svårt att förstå att du är biten, det finns väldigt mycket fint i deras sortiment!
>Jag upptäckte Cult Design första gången redan innan jag startade min blogg. Första saker jag köpte var sedan i november -05 Men såklart har Cult Designs blogg hjälpt till att få upp våra ögon för sakerna! :-)
De gör ju verkligen riktigt vackra saker så det är inte konstigt att du har fått cult-feber. ;-) //V
Samma snygga krukor jag har! Vad god smak vi har! :-)